C907U200JYSDAAWL50 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
20 pF ±5% 400V~ Kondensatory ceramiczne SL Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C907U200JYSDAAWL50
Numer produktu DigiKey
399-C907U200JYSDAAWL50-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C907U200JYSDAAWL50
Opis
CAP CER DISC SAFETY
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C907U200JYSDAAWL50 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,197" (5,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)