C907U152MZVDCAWL35 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 9 000
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
1500 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5V (F) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C907U152MZVDCAWL35
Numer produktu DigiKey
C907U152MZVDCAWL35-ND
Producent
Numer produktu producenta
C907U152MZVDCAWL35
Opis
CAP CER 1500PF 440VAC Y5V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C907U152MZVDCAWL35 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)