C907U150JYSDCAWL50
Numer produktu DigiKey
399-C907U150JYSDCAWL50-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C907U150JYSDCAWL50
Opis
CAP CER DISC SAFETY
Szczegółowy opis
15 pF ±5% 400V~ Kondensatory ceramiczne SL Promieniowe, tarcza
Modele EDA/CAD
C907U150JYSDCAWL50 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)