C901U390JVSDCAWL40 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
39 pF ±5% 400V~ Kondensatory ceramiczne SL Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C901U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C901U390JVSDCAWL40
Numer produktu DigiKey
C901U390JVSDCAWL40-ND
Producent
Numer produktu producenta
C901U390JVSDCAWL40
Opis
CAP CER 39PF 400VAC SL RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C901U390JVSDCAWL40 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y1
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)