C901U221KUYDAAWL20 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
220 pF ±10% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5P (B) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C901U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C901U221KUYDAAWL20
Numer produktu DigiKey
C901U221KUYDAAWL20-ND
Producent
Numer produktu producenta
C901U221KUYDAAWL20
Opis
CAP CER 220PF 400VAC Y5P RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C901U221KUYDAAWL20 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y1
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)