C901U150JYSDCAWL50
Numer produktu DigiKey
399-C901U150JYSDCAWL50-ND
Producent
Numer produktu producenta
C901U150JYSDCAWL50
Opis
CAP CER 15PF 400VAC SL RAD
Szczegółowy opis
15 pF ±5% 400V~ Kondensatory ceramiczne SL Promieniowe, tarcza
Modele EDA/CAD
C901U150JYSDCAWL50 Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
X1, Y2
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,276" (7,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia formowane - zagięte
Współczynnik temperaturowy
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 16 000 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
16 000W magazynie