C870CF35160AA0J
Numer produktu DigiKey
399-C870CF35160AA0J-ND
Producent
Numer produktu producenta
C870CF35160AA0J
Opis
CAP FILM MOTOR START RUN
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Modele EDA/CAD
C870CF35160AA0J Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Polipropylen (PP), metalizowany
Producent
KEMET
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Praca silnika
Opakowanie
Skrzynka
Rozstaw odprowadzeń
0,528" (13,40mm)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Pojemność
16µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
3,150" (80,00mm)
Tolerancja
±5%
Typ mocowania
Korpus, montaż na elemencie gwintowanym
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
470V