C782U472MWWDAAWL25
Numer produktu DigiKey
399-C782U472MWWDAAWL25-ND
Producent
Numer produktu producenta
C782U472MWWDAAWL25
Opis
CAP CER 4700PF 760VAC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,591" x 0,197" (15,00mm x 5,00mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,709" (18,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,492" (12,50mm)