C752U222MWWDAA7301
Numer produktu DigiKey
399-C752U222MWWDAA7301TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C752U222MWWDAA7301CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C752U222MWWDAA7301
Opis
CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,472" (12,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,591" (15,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,492" (12,50mm)