C731U222MZWDBA7317
Numer produktu DigiKey
399-C731U222MZWDBA7317CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C731U222MZWDBA7317TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C731U222MZWDBA7317
Opis
CAP CER 2.2NF X1/Y2 440V/300V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C731U222MZWDBA7317 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,551" (14,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)