C667C105KCR5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
1 µF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C667C105KCR5TA
Numer produktu DigiKey
399-C667C105KCR5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C667C105KCR5TA
Opis
CAP CER RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C667C105KCR5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,571" x 0,271" (14,50mm x 6,89mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,720" (18,29mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,475" (12,06mm)