C627C472KHR5TA
Numer produktu DigiKey
399-C627C472KHR5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C627C472KHR5TA
Opis
CAP CER RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±10% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C627C472KHR5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,370" x 0,250" (9,40mm x 6,35mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,400" (10,16mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,275" (6,98mm)