C4DRPAQ5200AA0J
Numer produktu DigiKey
399-C4DRPAQ5200AA0J-ND
Producent
Numer produktu producenta
C4DRPAQ5200AA0J
Opis
CAP FILM METAL AXL POLYPROP
Szczegółowy opis
20 µF Kondensatory warstwowe 440V 1200V (1,2kV) Polipropylen (PP), metalizowany Dysk, metalowa złączka - gwintowana
Modele EDA/CAD
C4DRPAQ5200AA0J Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1.5 mOhms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Skrzynka
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Rozmiar / wymiar
Śr. 3,150" (80,00mm)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
3,898" (99,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
440V
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Napięcie znamionowe - prąd stały
1200V (1,2kV)