C4DEIPQ6140A8TK
Numer produktu DigiKey
399-5958-ND
Producent
Numer produktu producenta
C4DEIPQ6140A8TK
Opis
CAP FILM 140UF 10% 800VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
140 µF Kondensatory warstwowe 800V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C4DEIPQ6140A8TK Modele
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prod.
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 3,307" (84,00mm)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,598" (66,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Gwintowane, męskie
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,772" (45,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
800V
Zastosowania
Łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego
Materiał dielektryczny
Funkcje
Niski poziom ESL
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1.2 mOhms