C4DEHPQ6150A8TK
Numer produktu DigiKey
399-7586-ND
Producent
Numer produktu producenta
C4DEHPQ6150A8TK
Opis
CAP FILM 150UF 10% 600VDC RADIAL
Szczegółowy opis
150 µF Kondensatory warstwowe 600V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Modele EDA/CAD
C4DEHPQ6150A8TK Modele
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prod.
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 3,307" (84,00mm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,598" (66,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Gwintowane, męskie
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,772" (45,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
600V
Zastosowania
Łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego
Materiał dielektryczny
Funkcje
Niski poziom ESL
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
0.75 mOhms