C4DEFPQ6260A8TK
Numer produktu DigiKey
399-7579-ND
Producent
Numer produktu producenta
C4DEFPQ6260A8TK
Opis
CAP FILM 260UF 10% 400VDC RADIAL
Szczegółowy opis
260 µF Kondensatory warstwowe 400V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Modele EDA/CAD
C4DEFPQ6260A8TK Modele
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prod.
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 3,307" (84,00mm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,598" (66,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Gwintowane, męskie
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,772" (45,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V
Zastosowania
Łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego
Materiał dielektryczny
Funkcje
Niski poziom ESL
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
0.62 mOhms