C4ATFBW5300A3MJ
Numer produktu DigiKey
399-14240-ND
Producent
Numer produktu producenta
C4ATFBW5300A3MJ
Opis
CAP FILM 30UF 5% 400VDC RADIAL
Szczegółowy opis
30 µF Kondensatory warstwowe 250V 400V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Modele EDA/CAD
C4ATFBW5300A3MJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1.7 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
2,264" x 1,181" (57,50mm x 30,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,772" (45,00mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Rozstaw odprowadzeń
2,067" (52,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V