C4AQSEW5320A3AJ
Numer produktu DigiKey
399-C4AQSEW5320A3AJ-ND
Producent
Numer produktu producenta
C4AQSEW5320A3AJ
Opis
CAP FILM 32UF 5% 1.5KVDC RAD
Szczegółowy opis
32 µF Kondensatory warstwowe 1500V (1,5kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Modele EDA/CAD
C4AQSEW5320A3AJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Skrzynka
Rozmiar / wymiar
2,264" x 1,772" (57,50mm x 45,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,217" (56,30mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
2,067" (52,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1500V (1,5kV)
Zastosowania
Motoryzacja; łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego
Materiał dielektryczny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3.4 mOhms