C4AKOBW5200A3LJ
Numer produktu DigiKey
399-C4AKOBW5200A3LJ-ND
Producent
Numer produktu producenta
C4AKOBW5200A3LJ
Szczegółowy opis
20 µF Kondensatory warstwowe 900V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Modele EDA/CAD
C4AKOBW5200A3LJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Rozmiar / wymiar
1,654" x 1,181" (42,00mm x 30,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,811" (46,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
1,476" (37,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
900V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4.3 mOhms