C4AKOBW5150A3HJ
Numer produktu DigiKey
399-C4AKOBW5150A3HJ-ND
Producent
Numer produktu producenta
C4AKOBW5150A3HJ
Szczegółowy opis
15 µF Kondensatory warstwowe 900V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Modele EDA/CAD
C4AKOBW5150A3HJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Rozmiar / wymiar
1,654" x 0,945" (42,00mm x 24,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,772" (45,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
1,476" (37,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
900V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5.6 mOhms