C4AKOBW5140A3JJ
Numer produktu DigiKey
399-C4AKOBW5140A3JJ-ND
Producent
Numer produktu producenta
C4AKOBW5140A3JJ
Opis
FILM, RADIAL, METALLIZED POLYPRO
Szczegółowy opis
14 µF Kondensatory warstwowe 900V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Modele EDA/CAD
C4AKOBW5140A3JJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Rozmiar / wymiar
1,654" x 1,102" (42,00mm x 28,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,496" (38,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
1,476" (37,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
900V
Zastosowania
Motoryzacja; łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego
Materiał dielektryczny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5.9 mOhms