C4AKJBW5150A3FJ
Numer produktu DigiKey
399-C4AKJBW5150A3FJ-ND
Producent
Numer produktu producenta
C4AKJBW5150A3FJ
Opis
FILM, RADIAL, METALLIZED POLYPRO
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µF Kondensatory warstwowe 700V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C4AKJBW5150A3FJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,654" x 0,787" (42,00mm x 20,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,614" (41,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
1,476" (37,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
700V
Zastosowania
Motoryzacja; łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego
Materiał dielektryczny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6.8 mOhms