C4AEGBW6100A3NJ
Numer produktu DigiKey
399-6235-ND
Producent
Numer produktu producenta
C4AEGBW6100A3NJ
Opis
CAP FILM 100UF 5% 450VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Kondensatory warstwowe 450V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C4AEGBW6100A3NJ Modele
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
2,264" x 1,378" (57,50mm x 35,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,969" (50,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
2,067" (52,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
450V
Zastosowania
Łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego; wysoka częstotliwość, przełączanie
Materiał dielektryczny
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4.2 mOhms