C4AEGBW5500A3LJ
Numer produktu DigiKey
399-6236-ND
Producent
Numer produktu producenta
C4AEGBW5500A3LJ
Opis
CAP FILM 50UF 5% 450VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 µF Kondensatory warstwowe 450V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C4AEGBW5500A3LJ Modele
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,654" x 1,181" (42,00mm x 30,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,772" (45,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
1,476" (37,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
450V
Zastosowania
Łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego; wysoka częstotliwość, przełączanie
Materiał dielektryczny
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2.5 mOhms