C4540H104JBGACT050
Numer produktu DigiKey
399-13519-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-13519-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-13519-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C4540H104JBGACT050
Opis
CAP CER 0.1UF 630V C0G/NP0 4540
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Niestandardowy SMD
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C4540H104JBGACT050 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie, wysoka temperatura
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Niestandardowy SMD
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,402" (11,40mm x 10,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)