C44UUEQ6120F7SK
Numer produktu DigiKey
399-C44UUEQ6120F7SK-ND
Producent
Numer produktu producenta
C44UUEQ6120F7SK
Opis
CAP POLYPROP FILM CAN
Szczegółowy opis
120 µF Kondensatory warstwowe 1300V (1,3kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Modele EDA/CAD
C44UUEQ6120F7SK Modele
Temperatura robocza
-40°C - 90°C
Prod.
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Skrzynka
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,992" (76,00mm)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
3,819" (97,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Gwintowane, męskie
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,248" (31,70mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1300V (1,3kV)