C44UQGT6420A8SX
Numer produktu DigiKey
399-6262-ND
Producent
Numer produktu producenta
C44UQGT6420A8SX
Opis
CAP FILM 420UF 1.1KVDC RADIAL
Szczegółowy opis
420 µF Kondensatory warstwowe 1100V (1,1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Kategoria
Rozmiar / wymiar
Śr. 3,346" (85,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
Gwintowane, żeńskie
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
1,248" (31,70mm)
Pojemność
Zastosowania
Łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego
Napięcie znamionowe - prąd stały
1100V (1,1kV)
Funkcje
Długa żywotność
Materiał dielektryczny
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-40°C - 85°C