C44UQGQ6500F8SK
Numer produktu DigiKey
399-5954-ND
Producent
Numer produktu producenta
C44UQGQ6500F8SK
Opis
CAP FILM 500UF 10% 1.1KVDC RAD
Szczegółowy opis
500 µF Kondensatory warstwowe 1100V (1,1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Modele EDA/CAD
C44UQGQ6500F8SK Modele
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 3,346" (85,00mm)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
6,929" (176,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Gwintowane, męskie
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,248" (31,70mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1100V (1,1kV)
Zastosowania
Łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego
Materiał dielektryczny
Funkcje
Długa żywotność
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1.3 mOhms
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 37 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
37W magazynie