C44UJGT6120A7TK
Numer produktu DigiKey
399-14222-ND
Producent
Numer produktu producenta
C44UJGT6120A7TK
Opis
CAP FILM 120UF 10% 700VDC RADIAL
Szczegółowy opis
120 µF Kondensatory warstwowe 700V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Modele EDA/CAD
C44UJGT6120A7TK Modele
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,992" (76,00mm)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,402" (61,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Gwintowane, żeńskie
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,248" (31,70mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
700V
Zastosowania
Łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego
Materiał dielektryczny
Funkcje
Długa żywotność
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1.1 mOhms