C44PKGR6200AASJ jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
200 µF Kondensatory warstwowe 440V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C44PKGR6200AASJ
C44PKGR6200AASJ
Numer produktu DigiKey
399-5956-ND
Producent
Numer produktu producenta
C44PKGR6200AASJ
Opis
CAP FILM 200UF 5% 1KVDC RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C44PKGR6200AASJ Modele
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,953" (75,00mm)
Status części
Nieaktualne
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
9,803" (249,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Gwintowane, męskie
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
2,953" (75,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
440V
Zastosowania
Korekcja współczynnika mocy (PFC); komutacja; EMI, tłumienie interferencji radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)