C44HLGR6400AASJ
Numer produktu DigiKey
399-14232-ND
Producent
Numer produktu producenta
C44HLGR6400AASJ
Opis
CAP FILM 400UF 5% 700VDC RADIAL
Szczegółowy opis
400 µF Kondensatory warstwowe 330V 700V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Modele EDA/CAD
C44HLGR6400AASJ Modele
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,953" (75,00mm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
9,606" (244,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
1,378" (35,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
330V
Napięcie znamionowe - prąd stały
700V