C44HLGP6100AASJ
Numer produktu DigiKey
399-14231-ND
Producent
Numer produktu producenta
C44HLGP6100AASJ
Opis
CAP FILM 100UF 5% 700VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Kondensatory warstwowe 330V 700V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C44HLGP6100AASJ Modele
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Prod.
Typ mocowania
Korpus, montaż na elemencie gwintowanym
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,559" (65,00mm)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
3,937" (100,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Gwintowane, męskie
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
330V
Zastosowania
Korekcja współczynnika mocy (PFC); komutacja
Napięcie znamionowe - prąd stały
700V