C44HKGR6250AASJ
Numer produktu DigiKey
399-14236-ND
Producent
Numer produktu producenta
C44HKGR6250AASJ
Opis
CAP FILM 250UF 5% 1KVDC RADIAL
Szczegółowy opis
250 µF Kondensatory warstwowe 440V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Modele EDA/CAD
C44HKGR6250AASJ Modele
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 3,346" (85,00mm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
9,606" (244,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
1,378" (35,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
440V
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)