C44HKGR6150AASJ
Numer produktu DigiKey
399-14235-ND
Producent
Numer produktu producenta
C44HKGR6150AASJ
Opis
CAP FILM 150UF 5% 1KVDC RADIAL
Szczegółowy opis
150 µF Kondensatory warstwowe 440V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Modele EDA/CAD
C44HKGR6150AASJ Modele
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,953" (75,00mm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
7,717" (196,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
1,378" (35,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
440V
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)