C44HFG35800ZB0J
Numer produktu DigiKey
399-11776-ND
Producent
Numer produktu producenta
C44HFG35800ZB0J
Opis
CAP FILM 80UF 5% 400VDC RADIAL
Szczegółowy opis
80 µF Kondensatory warstwowe 250V 400V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Zakończenie
Gwintowane, męskie
Pojemność
Zastosowania
Korekcja współczynnika mocy (PFC); komutacja
Tolerancja
±5%
Funkcje
Długa żywotność
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Bazowy numer produktu
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V