C44APGP5150ZB0J
Numer produktu DigiKey
399-C44APGP5150ZB0J-ND
Producent
Numer produktu producenta
C44APGP5150ZB0J
Opis
CAP POLYPROP FILM CAN
Szczegółowy opis
15 µF Kondensatory warstwowe 500V 1200V (1,2kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Modele EDA/CAD
C44APGP5150ZB0J Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2.5 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Skrzynka
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,992" (76,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
5,512" (140,00mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Gwintowane, męskie
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500V
Rozstaw odprowadzeń
1,378" (35,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1200V (1,2kV)