C44AMGP5500ZA0J
Numer produktu DigiKey
399-C44AMGP5500ZA0J-ND
Producent
Numer produktu producenta
C44AMGP5500ZA0J
Opis
CAP FILM 50UF 5% 850VDC RADIAL
Szczegółowy opis
50 µF Kondensatory warstwowe 450V 850V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Modele EDA/CAD
C44AMGP5500ZA0J Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,992" (76,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
5,512" (140,00mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Gwintowane, męskie
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
450V
Rozstaw odprowadzeń
0,878" (22,30mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
850V