C44AFGP6130ZA0J
Numer produktu DigiKey
399-18475-ND
Producent
Numer produktu producenta
C44AFGP6130ZA0J
Opis
CAP FILM 130UF 5% 400VDC RADIAL
Szczegółowy opis
130 µF Kondensatory warstwowe 250V 400V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Modele EDA/CAD
C44AFGP6130ZA0J Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,559" (65,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
5,512" (140,00mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Gwintowane, męskie
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Rozstaw odprowadzeń
0,878" (22,30mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V