C44AFGP6100ZG0J
Numer produktu DigiKey
399-11771-ND
Producent
Numer produktu producenta
C44AFGP6100ZG0J
Opis
CAP FILM 100UF 5% 400VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Kondensatory warstwowe 250V 400V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Modele EDA/CAD
C44AFGP6100ZG0J Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Typ mocowania
Korpus, montaż na elemencie gwintowanym
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,362" (60,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
5,512" (140,00mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Gwintowane, męskie
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Rozstaw odprowadzeń
0,878" (22,30mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V