C44AFFP5200ZE0J
Numer produktu DigiKey
399-19872-ND
Producent
Numer produktu producenta
C44AFFP5200ZE0J
Opis
CAP FILM 20UF 5% 400VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 µF Kondensatory warstwowe 250V 400V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Modele EDA/CAD
C44AFFP5200ZE0J Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Typ mocowania
Korpus, montaż na elemencie gwintowanym
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,772" (45,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
3,228" (82,00mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Gwintowane, męskie
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Rozstaw odprowadzeń
0,878" (22,30mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V