C440C105M5U5TA7200
Numer produktu DigiKey
399-4521-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-4521-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C440C105M5U5TA7200
Opis
CAP CER 1UF 50V Z5U AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne Z5U Osiowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C440C105M5U5TA7200 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
10°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,400" (3,81mm x 10,16mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±20%