C440C105K5R5TA7200 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C440C105K5R5TA7200
Numer produktu DigiKey
399-C440C105K5R5TA7200TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C440C105K5R5TA7200
Opis
CAP CER AXL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C440C105K5R5TA7200 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,260" (3,81mm x 6,60mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%