C430C362J3G5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
3600 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C430C362J3G5TA
Numer produktu DigiKey
C430C362J3G5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C430C362J3G5TA
Opis
CAP CER 3600PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C430C362J3G5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,240" (3,81mm x 6,10mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±5%