C430C153F5G5TA7200 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
0.015 µF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C430C153F5G5TA7200
Numer produktu DigiKey
C430C153F5G5TA7200-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C430C153F5G5TA7200
Opis
CAP CER 0.015UF 50V C0G AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C430C153F5G5TA7200 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,240" (3,81mm x 6,10mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±1%