C430C103K3G5TA
Numer produktu DigiKey
C430C103K3G5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C430C103K3G5TA
Opis
CAP CER 10000PF 25V C0G AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Osiowa
Modele EDA/CAD
C430C103K3G5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,240" (3,81mm x 6,10mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%