C430C103GAG5TA
Numer produktu DigiKey
C430C103GAG5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C430C103GAG5TA
Opis
CAP CER 10000PF 250V C0G AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±2% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Osiowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C430C103GAG5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,240" (3,81mm x 6,10mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±2%