C420C684K5R5TA
Numer produktu DigiKey
399-C420C684K5R5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C420C684K5R5TA
Opis
CAP CER AXL
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.68 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Osiowa
Modele EDA/CAD
C420C684K5R5TA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,100" x 0,200" (2,54mm x 5,08mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%