C420C563G3G5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
0.056 µF ±2% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C420C563G3G5TA
Numer produktu DigiKey
C420C563G3G5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C420C563G3G5TA
Opis
CAP CER 0.056UF 25V C0G AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C420C563G3G5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,100" x 0,200" (2,54mm x 5,08mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±2%