C420C561GAG5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Similar
Arkusz danych
Similar
Odpowiednik parametryczny
560 pF ±2% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C420C561GAG5TA
Numer produktu DigiKey
C420C561GAG5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C420C561GAG5TA
Opis
CAP CER 560PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C420C561GAG5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,100" x 0,200" (2,54mm x 5,08mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±2%