C420C391KAG5TA | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | C420C391KAG5TA-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | C420C391KAG5TA |
Opis | CAP CER 390PF 250V C0G/NP0 AXIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 390 pF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Osiowa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C420C391KAG5TA Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Niski poziom ESL |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Zbiorcze | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia Osiowa |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,100" x 0,200" (2,54mm x 5,08mm) (śr. x dł.) |
Tolerancja ±10% | Styl odprowadzeń Proste |